Reseni Problemu Brontiknihovnicky Dotaz Na Forum

Pracuji na webu, kde potřebuji mít 2 typy obsahu: Titul a Kniha. Jednomu titulu odovídá několik knih (např. různá vydání). Předpokládám, že uzly typu Kniha budou importovány. Potřebuji následující:

- aby byly po každém importu vytvořeny na základě titulků uzlů odpovídající uzly typu Titul (předpokládá to tedy test, zda uzel už existuje), doplněny informace z polí společných pro typy obsahu Titul i Kniha (především Node Reference Autora) a vytvořena zpětná node reference z titulu na knihu (pole tohoto typu může obsahovat více hodnot - více odkazů na konkrétní knihy)

Dotaz na Rules

Mohl byste mi prosím někdo stručně popsat, co přesně ovlivním nastavením v "Arguments configuration" při nastavování Action modulu Rules? V dokumentaci k modulu se mi to nepodařilo najít. Ovlivňuje to sadu Tokenů, které budou brány v potaz?

Konkrétní (poněkud nesmyslný) příklad:

Mám dva typy obsahu, "Stránka" a "Člověk". Typ Stránka obshuje pole Node reference, kterým je možno odkázat na 1 uzel typu "Člověk". Chci vytvořit pravidlo (rule), kterým při každém uložení existujícího uzlu typu Stránka dojde k vytvoření nového uzlu typu Stránka, který bude mít titulek stejný s referencovaným uzlem a jeho textové pole bude naplněno hodnotou z referencovaného uzlu.

Např. při akci "Populate a (CCK) field" mám na výběr z následujících argumentů:

-

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License